13 Şubat 2016 Cumartesi

Fuatavni 3 gündür neden kayıptı?~Fuatavni Twitter hesabı~Fuatavni kimdir?

Twitter'da gündeme dair yaptığı değerlendirmelerle internette adından en çok söz ettiren ve kısa bir sürede Twitter'dan 264 bin takipçiye ulaşan Fuatavni isimli hesap 3 gün boyunca kaybolmuştu. Bugün yine klavye başına geçti verdi veriştirdi. Fuatavni neden 3 gündür kayıptı? Eylemlere mi katıldı? Bu kadar takipçiyi nasıl sağladı? İnternet sitelerinde kendisinden nasıl söz ettirdi.

13 Mart 2014 Perşembe 22:25
Fuatavni 3 gündür neden kayıptı?~Fuatavni Twitter hesabı~Fuatavni kimdir?
Fuatavni geri döndü. Kısa sürede 264 bin takipçiye ulaşan Fuatavni isimli hesabın kim tarafından yönetildiği ve kısa sürede bu kadar çok takipçiye nasıl ulaştığı ve bir anda internetin nasıl fonemeni haline geldiği hepsi kafalarda birer soru işareti bıraktı.

İşte Fuatavni hesabından yapılan "TT"ler

* Korku içinize sinmiş. Yazamadığım 3 gün yakınındaydım. Bulamadınız mı diye kızdığın koca teşkilatı fes etsen daha iyi olacak. Korkma, titre.

* Berkin‘in babası ‘bizim ne işimiz olur siyasetle‘. Burak‘ın babası ‘oğlumun siyasetle işi yoktu‘. Can üzerinden oy hesabı yapanlar utansın.

* Camia‘nın okullarına çocuklarınızı göndermeyin, Beyaz Türkler‘in sattıkları ürünleri almayın diyen bir BB, kendi partizanlarının BB‘sidir.

* Paralel yapı yalanı, Ergenekon tasfiyesi, sokak olayları seçime kadar yolsuzlukları örtmek için gündem üstüne gündem bindermek içindir.

* Şantaj siyasetini eski kurt siyasetçilere öğreten derin yapı BB‘yi de aynı şantajın gücünü kullanan siyasetçi haline getirdiler.

* Dinimizde gözetlemek yok diyen BB‘nin hiç bir ahlak sınırı yoktur.Etrafındaki herkesi dinletip kayda almıştır.Kayıt şebekesi BB‘ye çalışıyor

* 6. BB‘nin dün zikrettiği % 45-50 oy oranı tamamen hayal. %30 bandını zor yaklayan AKP‘nin dar oligarşik beyinleri her yola başvurabilir.

_____________

Dün Berkin bu gün Burak Can. İktidar aklının öfke nöbetine tutulmuş olmasının verdiği toplumsal felaketin işeretçileri. Allah rahmet etsin.

1. Mit‘le sıkı irtibatlı olan bazı AKP‘li hesaplar dün DHKP-C‘li bazı şahısların polis kılığında sokağa çıkacağını yazdılar.

2. İstihbarat bunları bilgilendiriyorsa provakatif hadiselerin farkında ve kimlerinde yapacağını biliyor demektir. Neden önünü almıyor?

3. Silahlı saldırıda öldürülen Burak‘ın ölümünü şimdi DHKP-C üstleniyor. Son 2 ayda emniyet istihbarat felç edildi. Sokaklar olaylara gebe.

4. Mit‘in Gezi olaylarında köpürttüğü ve planladığı eylemler seçim öncesi devreye sokulmak isteniyor. Başörtülü birilerine saldırı olabilir.

5. Bu vesileyle şidetten nefret eden ve mukaddesata sahip çıkan orta sınıfın kararsız oyları AKP‘ye devşirilmek isteniyor.

6. BB‘nin dün zikrettiği % 45-50 oy oranı tamamen hayal. %30 bandını zor yaklayan AKP‘nin dar oligarşik beyinleri her yola başvurabilir.

‘Bak şimdi yeni bir şey söylüyorum. Daha önce de söylemiştim‘ Kafası karışık, Recep Erdoğan

(BB: Başbakan)Twitter’da “Fuatavni” ismiyle geçtiğimiz aylarda açılan ve kısa sürede 200 bini aşkın takipçi sayısına ulaşan hesaptan 9 Mart'tan bu yana tweet atılmıyor. Peki Fuatavni neden ortalıktan kayboldu? 

En son 
"Dinlenilmediğini düşündüğün telefonla oğlunu arıyorsan, suçlu olduğunu anlamak için seni dinlemeye gerek yok."şeklinde tweet atan Fuatavni'nin bir anda tweetlerinin kesilmesi Twitter'da gündem oldu.

Fuatavni'nin birden twwet atmayı kesmesi çeşitli söylentilere de neden oldu. Bu söylentilerin en yaygın olanı ise Fuatavni hesabının deşifre olması. 
    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV