09 Şubat 2016 Salı

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hülya Kamçı Bir İlke İmza Attı

AK Parti Karesi Kadın Kolları Başkanı Hülya Kamçı, ilçesinde önemli bir sosyal projeyi hayata geçirerek bir ilke imza attı. Kamçı ve ekibinin hazırladığı, "Bir Simidi Paylaşmaya, Kardeşce Kaynaşmaya Var mısın?" adlı projeye Kayabey...

20 Şubat 2014 Perşembe 18:54
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hülya Kamçı Bir İlke İmza Attı

AK Parti Karesi Kadın Kolları Başkanı Hülya Kamçı, ilçesinde önemli bir sosyal projeyi hayata geçirerek bir ilke imza attı. Kamçı ve ekibinin hazırladığı, "Bir Simidi Paylaşmaya, Kardeşce Kaynaşmaya Var mısın?" adlı projeye Kayabey Mahallesinde start verildi.

AK Parti Karesi Kadın Kolları Başkanı ve Karesi Belediye Meclis Üyesi adayı Hülya Kamçı'nın ekibiyle birlikte organize ettiği, "Bir Simidi Paylaşmaya, Kardeşce Kaynaşmaya Var mısın?" projesinin ilk ayağı Kayabey Mahallesinde İmza Düğün Salonun’da gerçekleşti. AK Parti Karesi Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz'ın kadın seçmenlerle bir araya gelmesini ve bayanlar arasında kaynaşmayı hedefleyen etkinlik ilgi gördü. Dügün salonunda coşku içerisinde başlayan etkinlikte; Kayabey Mahallesi, Çay Mahallesi ve Vicdaniye Mahallesindeki bayanlar bir araya geldi. Kadınların buluştuğu etkinliğe katılan AK Parti Karesi Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, programa katılan yüzlerce kadın seçmene hitap edip kendini anlatma fırsatı buldu. Bayanların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Adayı Yücel Yılmaz, projelerini anlatarak hanım seçmenlerden destek istedi.

BÜYÜKŞEHİR ADAYI UĞUR'DAN SÜRPRİZ ZİYARET

İmza Düğün Salonunda organize edilen kadın seçmenlerin yoğun ilgi gösterdiği programa AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur da katılarak sürpriz yaptı. Edip Uğur'un ziyareti salondaki davetliler tarafından çoşkuyla karşılandı. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur’un salona girdiğinde dakikalarca ayakta alkışlandı. Gösterilen ilgi, coşku ve teveccüh için teşekkür eden Ahmet Edip Uğur, kadın seçmenlere neden AK Parti ‘ye destek verilmesi gerektiğini anlatıp büyükşehir ile ilgili projelerini paylaştı. Konuşmaların ardından bayanların tek tek sorularını ve sorunlarını dinleyen AK Partili Belediye Başkan Adayları gerekli notları alıp çözüm için dönüş yapacaklarını söyledi. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV